Друковані завдання

Шановні батьки!Для того,щоб Ваші дітки мали змогу не втрачати набуті знання в “НАВЧАЛОЧЦІ”,колектив “Навчалочки” прийняв рішення,що кожного тижня ми будемо викладати  метеріали занять,які мали проходити у “Навчалочці” в період карантину!Прохання до батьків бути уважними,терплячими і ,як завжди,люблячими!І у Вас все вийде чудово!

Викладаємо для друку  заняття для всіх вікових категорій ,які ми мали проходити з 16.03.2020 р. по 31.03.2020 р.

Теми розроблені відповідно до зошита! Для початку роздрукуйте зошит і все буде зрозуміло! Виконуйте не більше одного заняття в день,щоб у дитини не зникла цікавість до навчання! 

P.S.Деякі відео підходять для занять різних вікових категорій!

ТЕМИ ЗАНЯТЬ “Підготовка до школи “

Заняття №54

Вправи на швидкочитання слів.Вправи на змальовування предметів.Введення поняття задача,складання виразів до простих задач.Розвиток мовлення :тема “Птахи”.

Заняття №55

Вправи на швидкочитання слів.Звуковий аналіз слова(за вибором вчителя або батьків).Позвукове диктування слів.Розвиток мовлення: тема “Особиста гігієна”Вправи на математичний рахунок.Креслення відрізків у зошиті.

Заняття № 56

Вправи на поскладове читання.Звуковий аналіз слова( за вибором вчителя або батьків).Введення поняття “рядочок”,”стовпчик”.Практикування у визначенні математичного виразу у простих задачах.

Заняття № 57

Введення поняття “Текст”(текст складається з речень,у тексті є заголовок).Опис малюнків на тему “Поведінка дітей”Вправи на логіку.Усне складання умови задач,запис виразу в зошит.

Заняття № 58

Вправи на читання,друкування слів.Розвиток мовлення “слова протилежні за значенням”.Вправи на увагу.Повторення геометричних фігур.Повторення рахунку двійками(2,4,6,8,10,12,14,16,18,20). Вивчення рахунку п`ятірками(5,10,15,20).

Заняття № 59

Читання та переказ простого тексту.Нагадування основних ознак тексту(текст складається з речень,у тексті є заголовок).Звуковий аналіз слова за вибором вчителя.Повторення рахунку 2-ми,5-ми.Вирішення прикладів з переходом через десяток .Вправи на увагу.

Заняття № 60

Повторення алфавіту.Звуковий аналіз слова( за вибором вчителя або батьків).Виокремлення звука в слові (на початку ,в середині,в кінці).Читання речень з помилками.Асоціативне повторення фігур(За картинками нижче).Креслення в зошиті геометричних фігур, під лінійку (квадрат,прямокутник).Приклади.Вправи на увагу.

Посилання для друку зошита.

Підготовка до школи

ТЕМИ ЗАНЯТЬ “Всебічний розвиток” 2-3 роки

Заняття №54.

Геометричні фігури. Що може бути квадратної форми?Виокремлення першого звука в словах. Меблі (на кухні).Вправи на удосконалення слухового сприйняття та координації рухів. Творча робота: будинок.

Заняття №55.

Геометричні фігури .Що може бути трикутної форми?Казка «Котик і півник» . Розвиток пізнавального інтересу до довкілля. Меблі (у ванній кімнаті). Творча робота: парасолька.

Заняття №56.

Буква Жж. Усний рахунок 5 – 8. Ділимо предмети на рівні частини. Меблі( у вітальні). Рольові ігри. Творча робота: піцца

Заняття №57.

Усний рахунок. Рахунок 5 – 10. Повторення вивчених звуків. Тварини та їх діти. Вправи на розвиток пам’яті та  дрібної моторики руки. Творча робота: курчата.

Заняття №58.

Рахунок 1 – 10. Опис предмета та розпізнавання його серед інших. Добрі та погані вчинки людини. Вправи на розвиток мовлення. Творча робота:галявина з квітами.

Заняття №59.

Порівняння предметних множин. Повторення вивчених звуків. Звук Р. Автомобіль та  його частини. Ігри для розвитку інтелекту. Творча робота:фарбування цифри 6.

Заняття №60.

Орієнтування на місцевості(в, біля, на). Ознайомлення з літерою Яя. Дерево. Його частити. Вправи для розвитку тактильних відчуттів. Творча робота: яблуко.

Посилання для друку зошита

Всебічний розвиток 2-3 роки

ТЕМИ ЗАНЯТЬ “Всебічний розвиток” 3-4 роки

Заняття №54.

  Виокремлення та письмо останньої літери в словах. Геометричні фігури(асоціації за формами). Меблі (у ванній кімнаті). Правила гігієни.

Заняття №55.

Порівняння предметних множин, знак  „=”. Розвиток уваги. Меблі (на кухні).  Рими та картинки.

Заняття №56.

Асоціації з вивченими літерами. Поняття: всередині, назовні. Вправи з математичними знаками (“+”, “– “). Меблі (в спальні). Розвиток уваги.

Заняття №57.

Повторення вивчених літер. Складання словосполучень за малюнком. Явища природи весною (ожеледь, бурульки, калюжі, дощ, вітер, цвітіння та листочки на деревах).  Логічні асоціації. Зворотній усний рахунок 10 – 0.Аплікація на тему “Весна”

Заняття №58.

Складання простих слів за малюнками. Вивчення віршика з рухами. Складання пазла  „Весна”. Розвиток мислення(послідовність подій). Зворотній рахунок 10 – 0. Розвиток моторики руки (штрихування).

Заняття №59.

Пропис літер. Відповідність: кількість – число. Складання словосполучень за малюнком. Вправи на розвиток тактильних відчуттів. Розвиток логіки (логічні пари).

Заняття №60.

Асоціативні ігри(геометрична фігура-предмет домашнього вжитку). Виокремлення останньої літери.  Розвиток мовлення: ліс – ягоди, ніч – місяць. Ігри з вивченими цифрами. Усне складання прикладів.  Розвиток уваги.

Посилання для друку зошита

Всебічний розвиток 3-4 роки 1

ТЕМИ ЗАНЯТЬ “Всебічний розвиток” 4-5 років.

Заняття №54.

Читання слів з трьох літер. Розвиваємо вміння слідкувати пальчиком по словах. Вправи на друкування вивчених цифр.  Весна (явища та події в житті тварин, птахів, дерев, людей). Вправи на розвиток уваги. Штрихування.

Заняття №55.

Друкування літери Ш та слів з 4-рьох літер. Птахи (перелітні та зимуючі). Порядкова лічба 1 – 10.  Вправи на розвиток логічного мислення.

Заняття №56.

  Вивчення та друкування літери Ц. Математичні вправи. Коловорот води в природі. Казка про краплинку. Асоціація за кольорами.

 

Заняття №57.

Читання та друкування слів з 4-рьох літер. Космос (назва планет, ракета, зірки). Вправи на розвиток фантазії (як виглядає інопланетянин), моторики руки. Малюнкові приклади на віднімання.

 

Заняття №58.

Вивчення та друкування літери Щщ.  Малюнкові приклади на додавання. Повторення геометричних фігур. Складання геометричних орнаментів.  Продовження логічного ряду.

Заняття №59.

Вивчення вірша з літерою Щщ  за допомогою малюнків та рухів. Слова та склади з літерою Щщ. Вправи на розвиток уваги. Малюнкові приклади на віднімання. Асоціації за дією (шити – мати, бабуся, стрибає – заєць, кенгуру).

Заняття №60.

Повторення вірша. Утворення та друкування слів з 4-рьох літер. Догляд за квітами, деревами.   Усний рахунок 0 – 11. Малюнкові приклади на додавання. Вправи на розвиток мислення.

Посилання для друку зошита

Всебічний розвиток 4-5 роки 2

ВАЖЛИВО!!!

ГІМНАСТИКА ДЛЯ ОЧЕЙ!!!