як працювати із нашою програмою?
Вступ
Шановні батьки,вихователі,вчителі,няні,домашні вчителі!

 Пропонуємо Вашій увазі робочий зошит, який допоможе сформувати у майбутнього першокласника початкові уміння, знання та навики до:

–     читання. Наші педагоги навчать розрізняти голосні та приголосні звуки, заложать основи звукового аналізу та пробудять бажання читати прості речення, тексти.
–     мовлення. За допомогою доступних та цікавих завдань Ваш малюк значною мірою розширить свій активний словниковий запас, зробить перші кроки до володіння українською мовою.
–      математики. Займаючись по зошиту, діти ознайомляться з усним рахунком від 0 до 100, закріплять навики письма чисел від 0 до 20, ознайомляться з поняттями „парні, непарні числа” та складом чисел в межах 10, навчаться вирішувати прості задачі на дії додавання та віднімання, порівнювати числа між собою та вести рахунок 2-ками, 3-ками, 5-ками, 10-ками.

Мета курсу
У нашому зошиті є багато завдань, які сприятимуть розвитку базових графічних та каліграфічних навичок, а також психологічному розвитку Вашої дитини. Ігри та вправи допоможуть розвити пам’ять, увагу, уяву, логічне мислення.
Робота з зошитом дасть можливість організувати навчання так, щоб воно стало своєрідним, захоплюючим заняттям, у процесі якого без перевантаження, з радістю діти набуватимуть необхідних знань, умінь та навичок на основі індивідуального підходу до кожного.


Головною метою цього курсу є навчити дитину отримувати задоволення від процесу пізнання власних роздумів та перших перемог – правильно виконаних завдань.
Про зошит
Працюючи з зошитом, ми, педагоги, або Ви ,батьки запропонуєте дітям захоплюючу гру, за допомогою якої Вони з радістю набуватимуть необхідних знань, умінь та навичок на основі індивідуального підходу до кожного.

Завантажити зошит
Вправи та завдання
У нашому зошиті є багато завдань, які сприятимуть розвитку базових графічних та каліграфічних навичок, а також психологічному розвитку Вашої дитини. Ігри та вправи допоможуть розвити пам’ять, увагу, уяву, логічне мислення.

Завдання для батьків
Головним завданням педагогів(батьків) – є навчити дитину уважно слухати завдання та запам’ятовувати його. Адже таке відношення до виконання завдань допоможе виховати відповідальність, акуратність та уважність, а це в свою чергу, стане запорукою успіху Вашої дитини.