Англійська для школярів

Якщо Ваша дитина розпочала своє знайомство з англійською мовою лише в школі, або Вам  важко справитись з інтенсивністю шкільної програми, – коли Ви ще не встигли засвоїти одну тему а Вам вже подають наступну і наступну… і як результат знання за I семестр можна порівняти з висловом “галопом по Європі” — Вам необхідно  якісно та грамотно пройти всі теми починаючи з букв та звуків, ми пропонуємо зробити це з акцентом на ігровій формі навчання, адже це найефективніша форма роботи з дітьми і результат помітно відразу з перших занять!

Центр “Навчалочка”  пропонує вивчення англійської мови для Ваших дітей. Навчання проходить з використанням розвиваючих ігор та декламування віршиків на іноземній мові.

В програму навчання також входять проведення різноманітних конкурсів, а для маленьких любителів поспівати – вибір пісеньок на будь-яку тематику тією мовою, яку ви обрали для навчання ваших малюків. Адже широке використання саме ігор, пісеньок, що імітують ситуації спілкування, а також коментування дій, які виконуються тими, хто навчається, сприяє створенню мовних автоматизмів у малюків, сприяє володіння мовою в рамках набору тем спілкування.

Головна мета занять з малюками – це розвиток усного мовного спілкування. Для досягнення даної мети викладачами центру  використовується комунікативна методика.

Суть комунікативної методики полягає в наступному:
– з викладання виключається рідна мова, оскільки сприйняття іноземної мови малюками повинно бути безпосереднім;
– значення мовних явищ розкривається для дитини за допомогою наочних засобів, контексту чи тлумачення;
– новий лексико-граматичний матеріал вводиться в усній формі, а закріплюється шляхом повторення.

Центр “Навчалочка” пропонує вивчення англійської мови  для дошкільнят та школярів .

Можливі індивідуальні заняття та заняття в групах та міні- групах .

Навчання проводять досвідченні викладачі центру  за курсом Оксфордського університету для тих, хто вивчає англійську мову . В програмі навчання викладачами центру використовуються різноманітні розвиваючі методики, проводяться практичні заняття по 50хвилин.

В процесі занять викладачі центру використовують комунікативну методику, що передбачає парні, групові, командні форми роботи та орієнтована на спілкування дітей між собою. Граматика викладається в контексті визначених ситуацій.

Формат занять для дітей  визначений із врахуванням психологічних особливостей дітей даної вікової групи.

Індивідуальні програми для школярів і дорослих дають поглибленні знання з мови!

Ми запрошуємо дошкільнят та школярів ,які хочуть справді знати англійську мову !!!

Групові заняття проходять 2 раза в тиждень по годині.

Є денні і вечірні групи.

Пропонуються ще індивідуальні заняття  з англійської мови.