Психолог

Навіщо потрібен дитячий психолог?

Як часто в батьків виникають питання про виховання? Щодня? Ні, напевно ще частіше.

І багато мам і татусів опиняються сам на сам зі своїми проблемами. Справді, що робити, якщо малюк регулярно влаштовує істерики? Або гризе нігті? Або боїться темряви?

Можна порадитися з подружкою, або спитати у мами. Можна накупити книг, журналів для батьків. І читати, читати, читати…

Кожна дитина унікальна і батьки повинні усвідомлювати, з якою проблемою вони можуть впоратися самостійно, а із чим все ж таки звернутися до фахівця.

Чомусь існує якесь упередження, що до психолога треба йти тільки в тому випадку, якщо ситуація зовсім критична. Мовляв, психолог нам не потрібний, у нас дитина нормальна, просто вередує, як усі.

Дитячий психолог допоможе вам відповісти на питання про дитячу поведінку, скоригувати ваш підхід до дитини,  підкаже як краще діяти в певній ситуації.

Багато мам і татусів турбуються, що їхня дитина розвивається повільніше, ніж інші діти. Швидше за все їм це просто здається, тому що в кожного малюка свій темп розвитку. Але професійно і чітко на це питання відповість  саме дитячий психолог.

Для дітей, які занадто тривожні, агресивні, соромливі, відчувають часті страхи, психолог може провести цікаві заняття. На заняттях діти разом із психологом грають у звичайні, на перший погляд, ігри. А результат не змусить себе чекати. У дитини минають страхи, знижується агресія, підвищується впевненість у власних силах.

Тому не слід забувати, якщо у вас виникають проблеми із дитячою поведінкою, вам завжди готовий допомогти дитячий психолог!

Коли потрібно звертатися до психолога?

  • Якщо проблема не розв’язується тривалий час;
  • Якщо ви знаєте як розв’язати проблему, але вам все-таки потрібна допомога;
  • Якщо ви не можете зрозуміти причину дитячої поведінки;
  • Якщо вам здається, що дитина відстає в розвитку від однолітків;
  • Якщо у вас є сімейні проблеми, і це впливає на поведінку дитини.

В нашій організації працює два чудових, професійних дитячих спеціаліста: Психолог та логопед – дефектолог, які допоможуть Вам розібратися в різних ситуаціях. Для запису та детальної інформації звертайтесь до наших адміністраторів або за формою.