Всебічний розвиток дитини 4-5 років

5 правил успішного заняття

Ну що, готові почути? 5 правил успішного заняття з дитиною дошкільного віку!
1 – Бадьорість духу і позитивний настрій того, хто навчає. Так-так, саме дорослий “задає темп”, а дитина до нього підтягується. У зворотний бік (якщо дорослий злий, непосильно втомлений або роздратований) це працює, на жаль, також.
2 – Заплановані завдання, які подобаються, увага, в першу чергу, дорослому! Саме так. Якщо у вас будуть ігри, від яких Ви самі “не в захваті”, заняття може бути досить похмурим, від якого ні дитина, ні дорослий не отримають ні користі, ні задоволення.
3 – Продуктивний час дитини. Якщо Ви мама, спостерігайте і знаходьте той час, коли дитина сприймає інтелектуальну інформацію найкраще. Краще 20 хвилин на свіжу голову (якщо ранок – це той самий час для дитини), ніж годину тортур після саду. Іноді ж, навпаки, о 20:00 дитина більш продуктивна, ніж в “ранню рань”. Якщо Ви педагог або няня, направляйте батьків в цьому напрямку, щоб ваші заняття проходили в потрібний час, адже важливий не сам факт проведення уроку, а його позитивний слід для малюка.
4 – Ігровий настрій навчаючого, бажання бути на одній хвилі з дитиною. Якщо між дорослим і дитиною прірва, так як ВІН – його величність Вчитель, а ЦЕ – всього лише дитина, діла не буде. Дитина буде відповідати на цю дистанцію байдужим ставленням і млявим інтересом.
5 – Уміння вчасно закінчити. Будь-яке концентроване заняття важливо закінчити до того, як буде вже не під силу. Це важлива умова!
.
Дотримуйтесь цього і буде вам освітнє щастя!