Всебічний розвиток дитини 4-5 років

Якщо ви тільки почали займатись.

А давайте з вами уявимо, що ви на початку ваших занять з дитиною. Ось вирішили, що будете регулярно займатися, що будете доробляти завдання до кінця, що будете радіти успіхам, що купите хороші олівці і навіть настільну лампу. Але з чого почати? ПЕРШЕ, на що потрібно звернути увагу - що дитина ВЖЕ ВМІЄ. Чи не чого йому варто навчитися, а що він вже освоїв, що виходить добре, адже саме на цьому стоятимуть його майбутні знання та вміння.
У виборі методики важливо спиратися саме на те, в чому вже маленький учень компетентний, щоб не виходило розриву між актуальними вміннями малюка і тим, чого мама задумала його навчити. Тому як самооцінка і бажання намагатися залежать від того, чи виходить у дитини, чи відчуває він успіх у початій справі.

Наприклад, потрібно спочатку добре засвоїти букви, а потім переходити до читання, щоб уроки читання не були для дитини нездійсненним завданням. Для цього може підійти програма "Загальний розвиток. 4-5 років .І відразу після неї переходити до читання. Для цього підійде програма «Підготовка до школи».
ДРУГЕ, що має вас хвилювати, це НАВАНТАЖЕННЯ. Не все відразу і в одному занятті, а краще трохи, але до кінця. Саме тому всі наші програми оснащені методичними підказками для батьків.
Якщо у дитини вже є якась неприязнь до певного виду роботи (часто під цю категорію потрапляють букви і читання, трохи рідше цифри і рахунок), то потрібно робити завдання на дані теми дуже акуратно і в комплексі з іншими завданнями, які дитині до душі. Наприклад, в   програмі «Загальний розвиток  4-5 років»  для  дітей  4-5 років вивчаються / закріплюються букви, але крім них там є маса інших цікавих вправ! Тому ,читання проходить невимушено!