"80 % успіху-це з`явитися в потрібному місці в потрібний час!"
Вуді Аллен
Раді вітати Вас на сайті дитячого розвивального центру «Навчалочка»! Ми віримо у те ,що Ви у потрібному місці і у потрібний час!

Те, що ви перебуваєте зараз саме тут, говорить про те, що Ви турботливий батько, який думає про майбутнє своєї дитини з самого раннього віку. Ми впевнені, що, зібравши достатню кількість інформації серед безлічі дитячих центрів Ви виберете найкращий і підходящий Вам, а головне - Вашій дитині. Але, якщо Ви вже зайшли до нас на сайт...

Дозвольте розповісти Вам кілька слів про наш центр. Не хвилюйтеся, ми не станемо напружувати вас сухими рекламними слоганами і всілякими маркетинговими прийомами. Навіть не станемо інтригувати незрозумілими термінами різних програм з розвитку дітей. Все набагато простіше.
Наша мета
Бути максимально відкритими для Вас, адже Ви віддаєте в наші руки найдорожче і найцінніше - дитину.

Навчання і розвиток дитини – священне таїнство.

Завдання нашого колективу спільно з батьками – укріпити внутрішній стрижень маленької людини, закласти міцний фундамент для будівництва щасливого майбутнього. Для нас, велика гордість, бути свідомими того, що діти, які відвідують наш Центр, пізнають навколишній світ завдяки зусиллям наших викладачів.
1 досягнення

НАЦІОНАЛЬНИЙ СЕРТИФІКАТ

ЛІДЕР ГАЛУЗІ 2012!

2 досягнення
НАЦІОНАЛЬНИЙ СЕРТИФІКАТ

ЛІДЕР ГАЛУЗІ 2015!

3 досягнення

НАРОДНИЙ БРЕНД 2015!

4 досягнення

НАРОДНИЙ БРЕНД 2016!

Головна мета нашого колективу - направити, зацікавити, виявити і розвинути таланти кожної дитини, навчити формувати для себе цілі й активно добиватися їх. Спрямована особистість – особистість творча, талановита, креативна, сильна, така, що прагне нових знань, вміє ефективно використовувати свій потенціал, має мету в житті. Наші педагоги вкладають душу і знання у своїх вихованців. Знаходячись у постійному педагогічному пошуку, вони піклуються про те, щоб діти здобули сучасну якісну освіту.
Педагогічний колектив і батьки – СІМ’Я ОДНОДУМЦІВ
Сім'я, що підтримують і здійснюють мрії, цілі та завдання НАШИХ ДІТЕЙ. У дитячому розвивальному центрі «НАВЧАЛОЧКА» створено унікальну атмосферу тепла і любові до дітей. Це дивне місце, де панує Дитинство, всі його запахи, смаки, мрії, спогади і свята. Адже будь-яка методика без любові і уваги до дитини – пустий звук.
Кваліфіковані педагоги
Всі спеціалісти нашого центру з педагогічною освітою,що надає їм можливість викладати у нашому закладі.Крім цього це чудові викладачі,які люблять свою роботу і відносяться до неї сумлінно і з максимальною відповідальністю.

Цікаві та пізнавальні заняття
Ми даємо велику кількість наочних та роздаткових матеріалів, ігор, корисної літератури для дыток.
Комфортні умови навчання
Наші аудиторії зручні для навчання:оснащені інтнрактивними засобами навчання,зручними меблями для діток,цікавими іграми і розвиваючими іграшками.
Невеликі групи

До 10 дітей у групі. Це приємна кількість для навчання. Також наші ціни максимально оптимальні для щоб не робити групу більшою
Відгуки наших клієнтів
Навчаємось у Вас уже третій рік,а коли приходимо з серпня місяця Ви завжди нас радуєте новинками.Як цього року:нові напрямки,цікаві обновлені програми,підручники і робочі зошити для кожної дитини.Це так зручно і цікаво!Дякуємо Вам за роботу!До зустрічі !
Аліна
Раньше думала, что если самой заниматься с ребенком, применять современные техники и методики (коих куча в нете), то без подобных центров можно обойтись вообще. Но, побывав в у вас, кардинально поменяла свое мнение! Сейчас “восстанавливаем пробелы” в нашем воспитании с помощью “Навчалочки” 🙂 Молодцы, профессиональный комплексный подход, и главное с душой! Удачи вам и побольше послушных деток 😉
Валентина
Хочимо подякувати “Навчалочці” за гарну організацію навчання!Дякуємо за змогу навчатися дистанційно!Це дуже зручно і надає можливясть не втрачати набуті знання !До скорої зустрічі)
Вікторія
Лучший повод вернуться еще раз — отличный сервис, радостная атмосфера и приятные люди!
Михал Валаев
Будемо дуже раді, якщо Ви ОБЕРЕТЕ саме НАШ ЦЕНТР!