УМОВИ НАВЧАННЯ
правила навчання,графік роботи, вартість навчання

Прайс на послуги
Графік роботи
Правил навчання
Графік роботи
Пн. 10.00-20.00
Вт. 10.00-20.00
Ср. 10.00-20.00
Чт. 10.00-20.00
Пт. 10.00-20.00
Сб. вихідний
Нд. вихідний
Адреса наших центрів
Брацлавська, 1
097 333 59 33
navchalochka.vn.ua@gmail.com
600-річчя, 66/б
098 333 59 33
navchalochka.vn.ua@gmail.com
Замостянська, 34/а
098 333 79 33
navchalochka.vn.ua@gmail.com
Антонова, 13/г
068 333 59 33
navchalochka.vn.ua@gmail.com
ПРАВИЛА ВІДВІДУВАННЯ ДИТЯЧОГО РОЗВИВАЮЧОГО ЦЕНТРУ «НАВЧАЛОЧКА»
Шановні батьки! Ці правила складені, перш за все, для того, щоб заняття з дітьми проходили у комфортному оточенні і були максимально ефективними. Тому просимо Вас уважно ознайомитися з ними:
ЗАПИС В ЦЕНТР, КОМПЛЕКТАЦІЯ ГРУП, ВІДВІДУВАННЯ.
1. Групи комплектуються по чітко визначеному віку дітей для кожного курсу.
2. Заняття проводяться згідно розкладу.
3. На заняття допускаються діти лише за попереднім записом.
4. При приході в центр обов’язково відмічайте присутність дитини в адміністратора або у викладача.
5. Діти допускаються на заняття лише у змінному взутті або в шкарпетках.
6. Приводити дитину на заняття потрібно за 5 хв. до його початку.
7. Приходити за дитиною потрібно за 10 хв. до його закінчення.
8. Присутність батьків на заняттях допускається лише за дозволом викладача.
9. Адміністратор зобов’язаний попередити про відміну або перенесення заняття завчасно. Прохання надавати актуальні номери телефонів і відповідати на дзвінки з центру.
10. Потрібно заздалегідь попереджувати адміністратора про зміну вашого номера мобільного телефону.
11. Діти з ознаками вірусних захворювання на заняття не допускаються.
12. Дитина вважається учнем центру лише після заповнення батьками анкети, ознайомлення з Правилами центру, та оплати абонемента.
13. При вступі до центру потрібна довідка від лікаря ,про те ,що дитина здорова і може відвідувати дитячий колектив.
14. Довідка поновлюється після кожної хвороби дитини.(Що надає можливість відпрацювання занять.)

ПРАВИЛА НАВЧАННЯ ДІТЕЙ
1. Якщо Ви хочете бачити РЕЗУЛЬТАТ відвідувань Вашим малюком нашого центру, то на заняття треба приходити РЕГУЛЯРНО ! Наша програма побудована таким чином, що кожне пропущене заняття “краде” у малюка частинку знань!
2. Якщо Ваша дитина відвідує в центрі заняття з англійської мови , то без щоденного виконання домашніх завдань ми не можемо гарантувати той результат, на який Ви очікуєте!
3. Приходьте, будь ласка, на заняття своєчасно – це допоможе дитині швидко включитися в роботу. Пам’ятайте, що дитина відчуває стрес, коли входить в групу після початку заняття.
4. Для дітей до 2-х років заняття проводяться спільно з кимось з батьків або нянею. Батьки несуть відповідальність за здоров’я та безпеку дітей до, під час і після занять.
5. Діти віком від 2-х років займаються самостійно (мама може бути присутня на занятті, якщо малюк ще не готовий займатися самостійно). За наявності групп з батьками .Батьки несуть відповідальність за здоров’я та безпеку дітей до і після занять.
6. Зверніть увагу, що на занятті всі дорослі і діти повинні бути у змінному взутті або шкарпетках (Вимога СЕС). Вхід в учбові кімнати з голими ступнями суворо заборонений.
7. Просимо Вас дбайливо ставитися до майна центру і вчити цьому своїх дітей. Все в нашому центрі зроблено спеціально для Ваших дітей: розкидаючи і ламаючи іграшки або меблі, діти позбавляють себе та інших елементів затишку і комфорту.
8. Батьки фінансово компенсують спричинені дитиною чи ними самими матеріальні збитки в центрі.
9. Якщо дитина принесла в центр домашню іграшку, домовтеся з нею про те, щоб на час занять іграшка залишалася у Вас або адміністратора і нікого не відволікала на уроці.
10. Ми будемо вдячні, якщо Ви вимикатимете звуковий сигнал мобільного телефону і, по можливості, відкладете розмови до кінця заняття, якщо Ви присутні на занятті.
11. Пам’ятайте: якщо малюк погано себе почуває, заняття буде для нього зайвим навантаженням, не варто також наражати на небезпеку здоров’я інших дітей.
12. Просимо Вас з повагою і розумінням ставитися до всіх дітей в групі, враховуючи особливості їхнього характеру і розвитку. Всі діти мають право на адаптацію і можливість навчатися.
13. Не забувайте повідомляти адміністратора або педагога про те, хто забиратиме дитину після заняття. Ми відповідаємо за життя і здоров’я Ваших дітей!
14. При відвідуванні центру, дотримуйтеся, будь ласка, нашого ГОЛОВНОГО ПРАВИЛА: не карайте свою дитину (особливо фізично) у нас в гостях! Ми підтримуємо інші методи навчання і виховання.
15. Наші дорогі батьки і діти! Нам дуже приємно, коли Ви приходите до нас у хорошому настрої! Це передається іншим дітям і нашим співробітникам, робить атмосферу в центрі ще доброзичливішою, а учбовий процес – ще ефективнішим!
16. Відповідальність за життя і здоров’я дитини до і після занять несуть батьки, під час заняття – викладач.
17. У центрі не дозволяється бігати, голосно розмовляти, в т.ч. по телефону, мобільні телефони потрібно ставити у беззвучний режим.
18. Забороняється приносити з собою в центр та вживати продукти харчування та напої.
19. Потрібно дотримуватися чистоти і порядку в центрі, не залишати свої речі, використані стакани тощо.
20.В приміщення центру не дозволяється заносити дитячі візочки, санчата, велосипеди тощо !
22. Адміністрація не несе відповідальність за збереження забутих, загублених і залишених без нагляду речей.

ОПЛАТА І ВІДПРАЦЮВАННЯ
1.Оплата здійснюється наперед, або по факту за кожне заняття.
2.Абонплата здійснюється до 1 числа поточного міся
3. Якщо батьки не забрали вчасно дитину після занять, вони оплачують нагляд за дитиною в центрі у розмірі 20 грн. за кожні півгодини перебування її в центрі. Обов’язково попереджувати про те, що ви не можете забрати дитину вчасно!
4. Перше пробне заняття оплачується окремо, його вартість становить 85 грн.
5. При оплаті першого абонементу ваша дитина автоматично зараховується на навчання до кінця поточного навчального року. Якщо після закінчення певного абонементу ви не бажаєте більше приводити дитину на навчання – сповістіть про це адміністратора З цього часу ваша дитина відраховується з центру.
6. Відновити навчання можна за вашим бажанням і при наявності вільних місць у групах.
7. Оплату повинні здійснювати лише батьки або повнолітні особи, які їх замінюють.
8. Адміністратор зобов’язаний видати квитанцію, яка підтверджує оплату(при потребі)
9.При абонплаті обов’язкова відмітка в абонементі про оплату навчання.
10. Центр може надати можливість ( але не зобов’язаний і не повинен ініціювати) відпрацювання пропущеного оплаченого заняття при наявності вільних місць в групі або у визначений за розкладом день.
11. Відпрацювати пропущене заняття дитина може протягом 2-х місяців з часу пропуску, про який батьками було повідомлено завчасно, або якщо ця відміна занять відбулася за ініціативою адміністрації центру і цю інформацію було внесено до «Журналу пропуску та переносу». Зверніть увагу! Відпрацювання не може проводитись у групі, де навчається ваша дитина (тому що відпрацьовується саме пропущене заняття)! Відпрацювання проходить з іншою групою за наявності в ній вільних місць.
12. Якщо протягом 2-х місяців жоден із запропонованих адміністратором варіантів відпрацювання вас не влаштував – послуга вважається наданою.
13. Батьки обов’язково повинні попереджувати про відсутність дитини на занятті або відпрацюванні, а також про заплановані можливі пропуски занять (лікування, відпустка тощо) зателефонувавши до центру або повідомивши про це адміністратора центру особисто. Попереджувати потрібно не менше, ніж за 1 день до запланованого пропуску. Ця інформація обов’язково вноситься адміністратором до «Журналу пропуску та переносу занять» Якщо Ви не повідомили адміністратора і Вашого повідомлення немає у «Журналі пропуску та переносу занять» – послуга вважається наданою і можливість відпрацювання не надається.
14. При заборгованості оплати більше 2-х занять дитина на заняття не допускається і місце в групі за нею не зберігається.
15. При відсутності дитини на заняттях більше місяця без попередження адміністратора, місце в групі за дитиною не зберігається.
16.При недотриманні правил Розвиваючого центру «Навчалочка» керівництво центру залишає за собою право на відрахування дитини.

У разі потреби і для Вашого комфорту, Правила можуть бути переглянуті або доповнені.
Дякуємо за розуміння! Будемо раді бачити вас на заняттях

Заповніть форму