навіщо потрібен психолог?
Як часто в батьків виникають питання про виховання? Щодня? Ні, напевно, ще частіше.

І багато мам і татусів опиняються сам на сам зі своїми проблемами. Справді, що робити, якщо малюк регулярно влаштовує істерики? Або гризе нігті? Або боїться темряви?

Можна порадитися з подружкою, або спитати у мами. Можна накупити книг, журналів для батьків. І читати, читати, читати…
Кожна дитина унікальна і батьки повинні усвідомлювати, з якою проблемою вони можуть впоратися самостійно, а із чим все ж таки звернутися до фахівця.

Чомусь існує якесь упередження, що до психолога треба йти тільки в тому випадку, якщо ситуація зовсім критична. Мовляв, психолог нам не потрібний, у нас дитина нормальна, просто вередує, як усі.

Дитячий психолог допоможе вам відповісти на питання про дитячу поведінку, скоригувати ваш підхід до дитини, підкаже як краще діяти в певній ситуації.
Багато мам і татусів турбуються, що їхня дитина розвивається повільніше, ніж інші діти. Швидше за все їм це просто здається, тому що в кожного малюка свій темп розвитку. Але професійно і чітко на це питання відповість саме дитячий психолог.

Для дітей, які занадто тривожні, агресивні, соромливі, відчувають часті страхи, психолог може провести цікаві заняття. На заняттях діти разом із психологом грають у звичайні, на перший погляд, ігри. А результат не змусить себе чекати. У дитини минають страхи, знижується агресія, підвищується впевненість у власних силах.

Тому не слід забувати, якщо у вас виникають проблеми із дитячою поведінкою, вам завжди готовий допомогти дитячий психолог!

Коли потрібно звертатись до психолога?

1
Якщо проблема не розв’язується тривалий час.
2
Якщо Ви знаєте як розв’язати проблему, але вам все-таки потрібна допомога.
3
Якщо Ви не можете зрозуміти причину дитячої поведінки.
4
Якщо Вам здається, що дитина відстає в розвитку від однолітків.
5
Якщо у Вас є сімейні проблеми, і це впливає на поведінку дитини.
вартість зустрічі

В нашій організації працює два чудових, професійних дитячих спеціаліста: психолог та логопед – дефектолог, які допоможуть Вам розібратися у різних ситуаціях. Для запису та детальної інформації звертайтесь до наших адміністраторів або зареєструйтесь і до Вас зателефонують найближчим часом.

Логопед
150 грн
  • Вартість за одне заняття
Зареєструватись
Дефектолог
180 грн
  • Вартість за одне заняття
Зареєструватись
Заповніть форму