про курс
Дошкільний вік – час інтенсивного розвитку фізіології та інтелекту дитини. Дитина потребує нових знань, практичних вмінь та вчиться вправно їх застосовувати.
Саме у дошкільному віці доцільно привчити дитину до систематичної роботи (тоді буде простіше збільшувати навантаження у школі), збагатити малюка знаннями про навколишній світ.
Починаючи із занять для дітей 4-х років, де навчання представляється грою, важливо перейти до занять для дітей 5-ти років, де елементи навчання вносять свою лепту в підготовку майбутнього школяра.

Ви отримаєте заняття для дітей 5-7 років,які впливають на основні пізнавальні процеси дитини:

 • 1
  ВІДЧУТТЯ І СПРИЙМАННЯ
  Відчуття і сприймання є базовими пізнавальними процесами людини. Вони закладають основу утворення та розвитку вищих психічних функцій: сприймання,пам’яті, уяви, мовлення, мислення. Формуються вони в дитини найпершими з-поміж усіх пізнавальних процесів, і саме за їх допомогою малюк отримує інформацію про навколишній світ!

 • 2
  МИСЛЕННЯ
  Процес перетворення фактів, інформації, емоцій на цілісне й упорядковане знання. Мислення є фундаментальною властивістю людини, і через цю фундаментальність йому важко дати означення, спираючись на простіші поняття. Консенсусу щодо того, як визначити та розуміти мислення немає.
 • 3
  УЯВА
  Уява- це психічний процес створення людиною нових образів на основі її попереднього досвіду.Уява бере активну участь у процесі навчання дитини й розвитку її інтелекту. Практично всі техніки запам`ятовування не можуть обійтися без уяви. І власне навчання, пояснення тих чи тих явищ для їх ліпшого розуміння й засвоєння потребує активізації уяви дитини. Відповідно, ми прагнемо активізувати дитячу уяву, пристосовуючи, змінюючи та збагачуючи завдання для дітей.


 • 4
  ПАМ'ЯТЬ
  Пам’ять – це психічний пізнавальний процес, який полягає у фіксації, збереженні та відтворенні попереднього досвіду.
  Немає поганої пам’яті, а є невміння нею правильно користуватися.
  Ми творчо застосовуємо ейдетичні прийоми, штучно наділяємо інформативний матеріал смисловими зв’язками, змістом, значенням, залучаючи різні види пам’яті.
  Обробляємо інформацію для запам’ятовування, порівнюючи різні дані, спираючись на асоціації, виділяючи опорні сигнали.
  Коли дитина щось вивчає,налаштовуйте її на уявлення, а не на запам’ятовування.
  Шановні батьки, не варто забувати, що важливою умовою ефективного запам’ятовування є дотримання певних правил.
 • 5
  МОВЛЕННЯ
  Мовлення – це процес спілкування опосередкований мовою. У дошкільному віці дуже активно проходить розвиток комунікативних форм та функцій мовної діяльності, удосконалюються практичні мовні навички, поповнюється словниковий запас. Саме тому, коли дитині три-чотири роки, батькам варто звернути увагу на те, як вона розмовляє.
  Мовлення є основним засобом спілкування. С. Аксаков писав: « Слово є перша ознака свідомого, розумного життя. Слово є відтворення усередині себе світу». Відтворення це йде все життя, але особливо інтенсивно – у перші роки життя. І дуже важливо допомогти дитині якомога успішніше оволодіти прекрасним даром. Дитина повинна чути правильну, виразну, багату мову. Без помилок і недоліків.

 • 6
  УВАГА
  Увага - це зосередженість на чомусь. Вона пов’язана з інтересами, схильностями, покликанням людини, від її особливостей залежать спостережливість, здатність бачити в предметах чи явищах малопомітні, але суттєві деталі.
  У дітей увага з’являється досить рано. Пізніше обсяг уваги дитини збільшується .У зв’язку з тим, що багато з рухів (дій) малюка доводяться до автоматизму, зростає можливість розподілу уваги.
  Найкращий спосіб стимулювати розвиток уваги в малюка – це підтримувати його допитливість.За допомогою гри та цікавих занять ми розвиваємо увагу діток!
важлива інформація
вартість курсу

Ви можете отримати перше безкоштовне пробне заняття,

щоб зрозуміти чи підходить вам наш курс.

Безкоштовне заняття
Ви отримаєете пробне заняття із допоміжним матеріалом для роботи.
Безкоштовно
 • Пробне заняття

Набір педагогічних матеріалів

Замовити
1 рік
Під час карантину діє знижка на навчання
2400 грн
1680 грн

Ви отримуєте:

90 занять

Набір педагогічних матеріалів

Ігри для навчання

Зошит у PDF форматі

Online консультація із нами

Придбати
Click to order