як працювати із нашою програмою?
Вступ
Шановні батьки,вихователі,вчителі,няні,домашні вчителі!

Ви переглядаєте навчальну програму та збірку завдань «Весела Навчалочка», підготовлену спеціально для занять з дітьми середнього дошкільного віку.

Керуючись багаторічним досвідом роботи з дітками ,ми розробили програму роботи так, щоб малятам було цікаво і легко здобувати знання. При цьому отримати достойні результати наприкінці курсу !
Мета курсу
Головною метою цього курсу є навчити дитину отримувати задоволення від процесу пізнання власних роздумів та перших перемог – правильно виконаних завдань.
Про зошит
Працюючи з зошитом, ми, педагоги, або Ви ,батьки запропонуєте дітям захоплюючу гру, за допомогою якої Вони з радістю набуватимуть необхідних знань, умінь та навичок на основі індивідуального підходу до кожного.
Вправи та завдання
Цікаві та різноманітні вправи, які навчать орієнтуватися в просторі та часі, класифікувати предмети за зовнішніми та функціональними ознаками, розрізняти літери, рахувати в межах 20, порівнювати предмети за кількістю та величиною, будувати прості речення, розташовувати малюнки на папері, а також отримувати багато навиків, які будуть потрібні для подальшого навчання.
Завдання для батьків
Головним завданням педагогів(батьків) – є навчити дитину уважно слухати завдання та запам’ятовувати його. Адже таке відношення до виконання завдань допоможе виховати відповідальність, акуратність та уважність, а це в свою чергу, стане запорукою успіху Вашої дитини.