що це таке?
Сьогодні перед багатьма вчителями постає питання: яким методам і прийомам навчання та виховання надати перевагу? Що робити, аби кожному учневі було легко і цікаво здобувати знання, щоб завжди спрацьовували виховні методи? В реалізації даного завдання учителю значно допоможе використання ейдотехніки.
Ейдотехніка – це технологія з обробки, зберігання та відтворення інформації, в основі якої лежить використання найбільш ефективних та перевірених практикою прийомів запам’ятовування, заснованих на максимальному використанні образного типу інформації.
Звідси ейдетизм - психологічна здатність відтворювати надзвичайно яскравий наочний образ предмета через тривалий час після припинення його дії на органи чуття. Ейдетичний образ є суб’єктивним, яскравим, візуальним. Тому ейдотехніку ще називають «живою» пам’яттю.
важлива інформація

Що таке пам'ять?

Це наші образи і асоціації.

Дошкільнят ми доймаємо математичними діями,читанням, письмом.Ніколи ,ні до школи , ні в школі не відводиться час на розвиток пам`яті дитини. А пам`ять – найважливіший чинник для здобутку знань дітьми.Значно важливіше в дошкільному віці розвивати пам`ять у дитини, ніж навички читання або додавання двоцифрових чисел.
Як виробити "гарну пам'ять"?
Гарна пам`ять – успішне навчання, здорова психіка і економія часу!Тому краще робити акцент саме на розвитку пам`яті.

Крім цього важливим чинником є розвиток фантазії дитини!Свідомість маленької дитини вільна, вона не скована різними табу,рамками “цього не може бути”.Його не дивує що колобок вміє говорити, зайчик будує хатинку.Для нього не проблема нафантазувати неіснуючі речі і в це повірити.
Але з часом це зникає.

Доки це не трапилося “Навчалочка” пропонує вам заняття ейдетики, які спрямовані на розвиток пам`яті і фантазії.

Щоб дитина запам`ятовувала щось на довгий час це її має вразити!А на наших заняттях ми намагаємося зацікавити і вразити кожного малюка!
вартість зустрічі

Ми використовуємо багато цікавих ігор, яскравого наочного матеріалу,які не можуть не зацікавити Вашу дитину

Заповніть форму