важлива інформація

Дітям 1-2 роки

Програма включає елементи рухливих ігор, танців, вправи зі спортивними предметами, пальчикові ігри,ігри на розвиток розумових здібностей . Але при цьому є цілісною, послідовною та систематичною.

Програма передбачає спільну активну участь мами і дитини (з 1 року…). Це можливість мамі одночасно підтримувати гарну фізичну форму і розвивати дитину.

Другий рік життя – це дуже важливий рубіж розвитку особистості дитини не лише в когнітивному, але і в соціально-психологічному аспекті. Неймовірно стрімкими темпами виникають новоутворення: це перші кроки, перші слова, прояв власних особливостей дитини. Це ще і дуже важливий сенситивний період для придбання нових знань про світ і навиків, які допоможуть дитині в подальшій пізнавальній діяльності.

У цій віковій групі заняття проводяться у інтерактивній формі, яка особливо доцільна для використання з дітьми раннього віку.
Навчання побудоване таким чином, що граючись дитина ознайомлюється із символами (буквами, словами, цифрами), розвиває сенсорні здібності, формує чуттєвий досвід, ознайомлюється із навколишнім світом, розвиває мовлення, мислення, пам’ять, увагу, емоційну сферу, вчиться малювати, ліпити тощо.
І все це у цікавій грі!!!

На занятті обов’язкова присутність близької людини для дитини, адже у цьому віці малюк встановлює контакт з дорослим, наслідує його, виявляє позитивні емоції до оточуючих, а також у нього формується гуманістична спрямованість взаємовідносин, позитивні звички, тактильний досвід.

 • Невеликі групи.
 • Діти в групі однієї вікової категорії.
 • Не потрібно спеціальної фізичної підготовки, наша програма доступна мамам і діткам в будь-якій фізичній формі!
 • Залучення дитини до фізичної активності – запорука його позитивного ставлення до здорового способу життя в майбутньому.
Задоволення дитячої потреби у спілкуванні та взаємодії не тільки з дорослими, але і з ровесниками. Можливість дитині направити свою енергію в позитивне русло і порухатися.
Дітям 2-3 роки
Третій рік – важливий етап у житті дитини. Саме у цей період розпочинається інтенсивний фізичний та психічний розвиток дитини. Сприйняття малюка тісно пов’язане з практичною дією. Відбувається формування системного утворення «Я», дитина яскраво прагне до самостійності і бажає бути схожим на дорослого, наслідувати його.

У цій віковій групі заняття спрямовані на гармонійний і всебічний розвиток дитини: формування правильної постави, розвиток сенсорної сфери, пам’яті, мислення, уваги, сприянні виникненню поруч з наочно-дійовим мисленням елементів наочно-образного мислення, удосконалення активної мови дітей,розвиток образної діяльності (малювання, ліплення, аплікація, конструювання, плямографія, техніка штампу, відбитку ), колористики, дрібної
моторики рук.

Заняття проводяться у ігровій формі, на яких малюки:
 • Знайомляться з навколишнім;
 • Виконують вправи з повсякденного життя за методикою М.Монтессорі;
 • Розвивають мовлення, дрібну та грубу моторику рук, сенсорику;
 • Знайомляться з художньою літературою, вивчають віршики;
 • Формують елементарні математичні уявлення (кількість, величина і фігури, орієнтування в просторі, орієнтування у часі, ознайомлення з цифрами);
 • Вчиться малювати, ліпити, танцювати, співати;
 • Укріплюють основні м’язи тулуба, рук, ніг;
 • Виконують ритмічні вправи;
 • Граються у рухливі ігри.
вартість навчання

Ми впевнені, що в “Навчалочці” Ви знайдете нових друзів для себе і своєї дитини! Тож не зволікайте і приходьте до розвиваючого центру “Навчалочка”. Заняття проходять два рази на тиждень по годині.

Заповніть форму