навіщо потрібна підготовка до школи?
Ваша дитина скоро йде до школи. При вступі до школи проводиться тестування дітей. Педагоги і психологи перевіряють рівень знань дітей. На основі результатів цих тестів дітей формують в класи (сильних до сильних, слабких до слабких).
Якщо ваша дитина ходить в дитячий садок, то перехід до школи буде безболісним для його психіки.Дитина вміє адаптуватися в колективі, знає, що таке робота в команді.

Якщо дитина ніколи не відвідувала дитячий садок, прихід в великий колектив може викликати труднощі емоційного характеру. Таким діткам рекомендують хочаб за рік до школи проходити підготовку в дитячому колективі.

В "Навчлочці" заняття відвідують діти, які ходять в садочок і ті, які не ходять.
Для батьків, які хочут підготувати свою дитину до такого серйозного етапу в житті ,як вступ до школи, ми пропонуємо комплексну програму підготовки до школи.

Жодна шкільна підготовка у звичайній школі ,де тридцять учнів у класі, не підготує Вашу дитину до якісного навчання!

У нашому центрі,Вам запропонують зручний час для відвідування. Групи формуються по віквим категоріям з урахуванням вікових особливостей і рівня знань дітей.
важлива інформація

В який час проходять заняття підготовки до школи ?

Є денні і вечірні групи.
Скільки триває заняття і як часто?
Заняття проводяться три або два рази в тиждень, по одній або по 1.5 годин.
Програма для дітей віком від 5 до 6 років
На шостому році життя в фізичному розвитку дітей відбуваються істотні зміни.

У цьому віці зростає роль кори головного мозку в регуляції поведінки дитини. Удосконалюються процеси вищої нервової діяльності. Значно збільшується рухливість дітей, вони успішно оволодівають основними рухами.

Вперше у цьому віці значну роль починає відігравати елемент такого виду діяльності, як навчання. Заняття спрямовані на розвиток пізнавальної сфери, мовлення, збагачення словникового запасу, художньо–творчих здібностей зміцнювати організм дитини, формування позитивного ставлення до навчання, бажання вчитися, пізнавати нове, підготовка до письма, читання, розвиток мовлення, пам’яті, мислення, уваги, уяви, розв’язок логічних вправ, прикладів, задач.
Програма для дітей віком від 6 до 7 років
Програма ставить дитину в особливе становище: дитина усвідомлює себе на порозі нового шкільного життя.

Дедалі більшого значення для дитини у цьому віці набувають навчальні ігри. Пізнавальна діяльність набуває уже складніших форм. Сприймання стає цілеспрямованим, інтенсивно розвивається довільне запам’ятовування та відтворення, володіння мовою дає дітям можливість вільно говорити, міркувати, запитувати, робити висновки.

Дошкільнята оволодівають вмінням виділяти мнемічну мету – запам’ятати і згадати щось потрібне для досягнення певного результату. Зростає рівень довільного управління своєю поведінкою (передумова навчання), самостійно виконують вказівки щодо виконання завдання. Вміють приховувати свої страх, агресію, сльози, застосовують «мову» почуттів.

У цій віковій групі заняття спрямовані на:
  • розвиток вміння навчатись, здатності до аналізу та синтезу, узагальнення, формування поняття;
  • розвиток монологічного, діалогічного мовлення,художньо – творчих здібностей, а також мовленнєвого етикету;
  • формування елементарних математичних уявлень (орієнтування у часі, просторі, ознайомлення із величинами, геометричними фігурами, тілами, вмінні рахувати, розв’язувати приклади, задачі, логічні вправи, ознайомленні із цифрами), виконувати дослідиі експерименти;
  • вивчення букв, читання, підготовкаруки до до письма, вмінні моделювати речення, слова;
  • формування навиків організованості, дисциплінованості, здатності діяти не тільки за бажанням, а й з обов’язку;
  • розвитку креативності та навичок малювання, ліпки, аплікації, орігамі тощо.
А ще, багато цікавого та корисного Ваша дитина отримає, під час підготовки до школи !

вартість навчання

Групове заняття
85 грн
  • Вартість за одне заняття
Зареєструватись
2 год/тиждень
550 грн
  • Вартість за 8 занять
Зареєструватись
3 год/тиждень
750 грн
  • Вартість за 12 занять
Зареєструватись
Індивідуальне заняття
120 грн
  • Вартість за одне заняття
Зареєструватись
Заповніть форму